Як підвищити кваліфікацію
у центрі прогресивної освіти "Генезум"?
- збірник матеріалів
- публікація на сайті genezum.org безкоштовна
- заочна участь
- для закладів загальної середньої освіти
- для закладів дошкільної освіти
- Сертифікат - 5 год, 0.05/0.1 ЄКТС
- постійний доступ
- можна проходити у будь-який час
- дистанційне навчання
- для закладів загальної середньої освіти
- для закладів дошкільної освіти
- Сертифікат - 16/30 год, 0.5/1 ЄКТС
- безкоштовний перегляд
- інтерактив зі спікером
- онлайн формат
- для закладів загальної середньої освіти
- для закладів дошкільної освіти
- Сертифікат - 2 год, 0.06 ЄКТС
Програмовий зміст: вчити дітей розуміти мовлення вчителя, реагувати на команди та виконувати їх відповідно до ситуації; навчити правильно вимовляти звуки англійської мови; закріпити лексичний матеріал з теми “Colors”; розвивати логічне мислення, слухову пам'ять, увагу, ініціативність; виховувати комунікативні здібності та культуру спілкування.
Попередня робота: вивчення основних кольорів англійською, вивчення вірша «Good morning, good morning!»
Обладнання: цеглинки LEGO DUPLO, різнокольорові будиночки, різнокольорові мишенята, палітра кольорів.
Хід заняття
- Організаційний момент
Hello my friends! How are you, children? – Ok! I am glad to see you! Малята, а давайте пригадаємо наш віршик вітання та привітаємо один одного теплими словами.
Good morning, good morning! Good morning to you. Good morning, good morning! We are glad to see you.
- Основна частина
Дітки, щоб нам з вами краще розмовляти англійською мовою давайте зробимо з вами зарядку для нашого Mr Tongue. Who is Mr Tongue? –Так правильно це язичок. Послухайте будь-ласка яка історія трапилася з нашим язичком сьогодні.
Одного разу вранці у Mr. Tongue був чудовий настрій. Надворі світило сонечко, співали пташки: [vi-vi-vi]. Mr. Tongue вирішив зробити прибирання. Спочатку він протер дзеркало. Він узяв маленьку ганчірочку i почав дмухати на дзеркало i протирати його. Mr Tongue дуже старався. Він легенько дмухав — [h] [h-h-h] — i витирав ганчірочкою. Потім він попідмітав підлогу: [w-w-w] і почав вибивати пил з дивана: [t-t-t]. З під дивана вибігли маленькі мишки та запищали [pi-pi-pi].
І ось ці маленькі мишки прибігли до нас и просять вас про допомогу.
Гра « Red mouse»
На дошці перед дітьми розвішені три будиночки різних кольорів. Дітям роздають по одній мишці. Кожна дитина підходить до дошки розміщує мишку у свій будинок відповідно до кольору будинку, промовляючи за вихователем слова:
Green mouse- Green house
Yellow mouse – Yellow house
Red mouse – Red house.
Very nice, kids. Ви добре впоралися із завданням, але наші мишки хочуть ще пограти трішки. Вони мені сказали, що ще жодного разу у житті не бачили справжніх метеликів. Давайте разом із вами перетворимося на метеликів та покажемо мишенятам як ми вміємо літати.
Гра «Знайди свій колір» з використанням LEGO цеглинок
На підлозі викладені квіти з декількох різних кольорів. У кожної дитини в руках цеглинка певного кольору. Після слів вихователя: «Butterflies fly on flowers» діти біжать до квітки того кольору якого кольору у них цеглинка.
Малята, а ми продовжуємо з вами грати і давайте повторимо знайомі нам кольори.
Гра «Повторимо кольори»
Вихователь читає вірш, а діти доповнюють назви кольорів англійською мовою. Після того як вони назвуть кожний колір, мають приклеяти його на порожню палітру.
Знаємо ми на перед:
Колір маку буде - Red
Колір квітки, що люблю
Зветься по-англійські – blue
Взимку колір цей буває,
Це сніжинки колір – white
Взимку та влітку колір один має ялинка.
Зветься він – Green
Любимо колір пшениці спілої
Дуже він гарний колір – Yellow.
Very good сhildren. А зараз давайте трішки відпочинемо та попрощаємося з нашими мишенятами.
- Підсумок
Руханка з використанням LEGO цеглинок
Hands up – clap your hands
Hands down – touch the ground
Jump on the sky
Say goodbay!