Як підвищити кваліфікацію
у центрі прогресивної освіти "Генезум"?

-
збірник матеріалів
-
публікація на сайті genezum.org безкоштовна
-
заочна участь
-
для закладів загальної середньої освіти
-
для закладів дошкільної освіти
-
Сертифікат - 5 год, 0.05/0.1 ЄКТС

-
постійний доступ
-
можна проходити у будь-який час
-
дистанційне навчання
-
для закладів загальної середньої освіти
-
для закладів дошкільної освіти
-
Сертифікат - 16/30 год, 0.5/1 ЄКТС

-
безкоштовний перегляд
-
інтерактив зі спікером
-
онлайн формат
-
для закладів загальної середньої освіти
-
для закладів дошкільної освіти
-
Сертифікат - 2 год, 0.06 ЄКТС

Вид заняття: інтегроване з пріоритетом сенсорно-пізнавальної діяльності.
Тип заняття: підгрупове.
Мета: Розвивати увагу, спостережливість, уяву, дрібну моторику пальців рук, мовленнєву активність дітей.
Виховувати старанність, охайність, бажання допомагати Сніговичкові та позитивні емоції від виконаних завдань.
Удосконалювати вміння і навички дітей виконувати помпони під час різних видів діяльності: підбирати за кольором та розміром; закріплювати знання дітей про кольори: червоний, зелений, синій, жовтий, білий, чорний; величину (великий, маленький); круглу форму; кількість (один, багато); використовувати помпони під час малювання, будувати сніговика та прикрашати його.
Матеріал: аудіозапис, кулі для Сніговика; коробка із помпонами різного кольору та розміру, сніжки, будиночки, фарба, підставка з оргсклом, маленькі помпони для малювання, вологі серветки.
Хід заняття
1. Сюрпризний момент.
Дзвінок Сніговика по телефону, який запрошує дітей на галявину пограти в сніжки. Готові до зустрічі із Сніговичком? (так). Тоді вирушаємо. А ось і галявина, а де ж Сніговичок? Лежить подарункова коробка.
-Що у коробці? ( у ній помпони). (У корзині помпони червоного, зеленого, синього та жовтого кольорів; великі та маленькі)
Це Вітерець пустував і Сніговика розкидав. Дітки, ви готові допомогти Сніговичкові повернутися?
2. Дидактична гра «Посели помпончик у будиночки»
(Діти розглядають помпони, визначення їх форм, кольору та розміру).
- Давайте подаруємо помпонам просторі будиночки.
(розмістити помпони у віконечках відповідного кольору та розміру)
- Молодці, правильно впорались із завданням, а Вітерець за це повернув нам одну із снігових куль. А з чого роблять снігові кулі? (із снігу). Правильно із снігу, а де ж нам його взяти, коли Вітерець його увесь порозмітав? А давайте ми намалюємо сніжок. Пензликів у вас із собою немає, але є помпони, тому ми будемо малювати ними.
- (Діти сідають за столи і вихователь показує як малювати помпонами сніг).
3. Художньо- естетична діяльність дітей: малювання снігу.
- Дітки, подивіться який гарний сніжок у нас вийшов, а ось і ще одну снігову кулю повернув Вітерець. Але ж як нам із них «Зліпити сніговичка?».
Давайте для початку спробуємо зробити сніговичків із помпонів. (Діти підходять до столу, вихователь показує як можна зробити сніговичка із помпонів. Закріплюють білий колір, повторюють величину: великий, трохи менший і маленький помпон).
- Дидактична гра: «Збери сніговичка»
- Молодці, у вас вийшли дуже гарні сніговички схожі на справжніх.
Дітки, подивіться, ось і ще одну кулю повернув Вітерець. Напевно тепер ми зможемо зібрати із цих куль Сніговичка. (вихователь разом із дітьми складають сніговичка)
- Ніби Сніговик готовий, але чого саме не вистачає? (очей, гудзиків)
- Так, не вистачає очей та гудзиків. У мене є ось такі помпони, Якого вони кольору? (чорного) А розміру? (маленькі).
- Правильно. Ось із них ми і зробимо очі та гудзики.
5. Дидактична гра «Прикрасимо Сніговичка»
(Вихователь показує як прикріпити помпона до Сніговичка і діти роблять теж саме)
- Ось тепер нам Сніговичок такий самий як і раніше був і хоче з нами погратися у сніжки.
- Гра -руханка «Сніжки» ( під музичний супровід)
- Дітки, вам сподобалось сьогоднішня пригода? (так). Сніговичкові також сподобалось, як ви йому допомагали і тому він залишить щоб ще погратися з вами.
- Підсумок.