Як підвищити кваліфікацію
у центрі прогресивної освіти "Генезум"?
- збірник матеріалів
- публікація на сайті genezum.org безкоштовна
- заочна участь
- для закладів загальної середньої освіти
- для закладів дошкільної освіти
- Сертифікат - 5 год, 0.05/0.1 ЄКТС
- постійний доступ
- можна проходити у будь-який час
- дистанційне навчання
- для закладів загальної середньої освіти
- для закладів дошкільної освіти
- Сертифікат - 16/30 год, 0.5/1 ЄКТС
- безкоштовний перегляд
- інтерактив зі спікером
- онлайн формат
- для закладів загальної середньої освіти
- для закладів дошкільної освіти
- Сертифікат - 2 год, 0.06 ЄКТС
Тема: Holidays. Свята.
Підтема: Happy Easter! Щасливого Великодня!
Мета:
практична:
- активізувати лексичний матеріал по темі «Свято Великодня»;
- формувати навички аудіювання;
- навчити називати предмети на малюнках;
освітня:
- ознайомити дітей з традиціями святкування Великодня в англомовних країнах;
розвиваюча:
- розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію дітей;
- розвивати пам’ять, увагу;
виховна:
- підвищити мотивацію до вивчення англійської мови;
- привчити дітей бути охайними та акуратними під час виконання завдань.
На кінець заняття діти вмітимуть:
- говорити про свій настрій;
- називати кольори;
- називати символи Великодня;
- рахувати від 1 до 10.
Обладнання заняття:
- декорація залу ( на дошці малюнок привітання “Happy Easter”);
- флеш-картки, малюнки (атрибути Великодня)
- костюм Великоднього Кролика, кошик з яйцями (10 різнобарвних яєць);
- дошка та зображення послідовностей;
- картки (частини малюнка);
- ноутбук та проектор для демонстрації відео «The Easter Bunny Bop - Kids Easter Song! Children's Music», колонки.
Хід заняття
І. Вступна частина
Організація вихованців до навчання.
Привітання
Teacher: Good morning, dear children!
Children: Good morning, good morning,
Good morning to you,
Good morning, good morning,
I’m glad to see you.
Teacher: Thank you, sit down, please. (Діти сідають на стільці у півколо)
Good morning, dear guests!
Мовленнєва зарядка
Teacher: Давайте пограємо в гру «Інтерв’ю». Зараз ланцюжком спробуємо розповісти про свій настрій англійською мовою. Але спочатку давайте повторимо який настрій буває. (Діти повторюють за педагогом види настрою) Запитайте один в одного: «How are you today?» і дайте відповідь «I am…».
Повідомлення теми, мети заняття і мотивація діяльності.
Teacher: Друзі, уявіть собі, у нас сьогодні незвичайне заняття, а заняття-свято Великодня. We have a holiday today. It is Easter. Happy Easter! А хто до нас сьогодні завітав у гості?
Children: Відповідають.
Teacher: Вірно, це Великодній кролик, Easter Bunny і разом з ним ми виконаємо багато цікавих завдань.
ІІ. Основна частина
Повторення тематичної лексики.
Teacher: Але перш ніж ми розпочнемо, давайте навчимо кролика нових слів про Великдень. Are you ready to start? Yes? OK. А за кожне правильно повторене слово ми даватимемо Банні яєчко (Easter Egg), які він складатиме у Великодній кошик (The Easter basket).
Педагог показує зображення та називає слова, які діти та кролик повинні повторювати.
Слова до повторення:
The Easter – Великдень
The Easter Bunny – Великодній Кролик
Easter Eggs – Великодні яйця
The Easter tree – Великоднє дерево
The Easter basket – Великодній кошик
A paska – паска
Spring - весна
Sunday - неділя
An Easter present – Великодній подарунок
Teacher: Well done! Однак, я бачу, що ви вже трішки втомилися, тому Банні пропонує виконати разом із ним фізкультхвилинку.
Фізкультхвилинка
The Easter Bunny Bop - Kids Easter Song! Children's Music - Діти разом із кроликом виконують фізкультхвилинку.
Гра «Склади Великоднього кролика»
Teacher: Great Job! А тепер нам необхідно розділитися на 2 рівних команди.
Для кожної команди кролик підготував свій портрет, але, щоб його побачити, необхідно правильно розмістити усі його частинки. Отож, уважно подивіться на елементи малюнка і приготуйтеся складати. На рахунок one, two, tree, go (1,2,3 почали)
Діти складають зображення кролика.
Teacher: Very well. Обидві команди молодці.
Гра What comes next? Що наступне?
Teacher: Ще від учора Банні не може розгадати одну загадку, як не намагався, нічого не виходило. І у відчаї він звертається до нас за допомогою. Ми ж допоможемо кролику?
Children: Так.
Teacher: Отож, необхідно завершити послідовність і при цьому назвати той предмет, якого не вистачає. Are you ready to start? (Готові розпочати?)
Children: Yes
Teacher: Ok, Let’s start.
Зображення висить на дошці, діти повторюють за педагогом назви предметів, зображених у послідовності, та доповнюють її.
Teacher: Nice job. Усі молодці! Але ви тільки погляньте, Великодній кошик геть порожній.
Гра «Знайди яєчка»
Teacher: Поки ми виконували завдання Банні розгубив усі яєчка. Дітки, допоможемо йому їх відшукати? На рахунок one, two, tree, go (1,2,3 почали) починаємо шукати яєчка.
Гра «Порахуй»
Teacher: Very well. Ми знайшли усі великодні яєчка. We have found all Easter eggs. Однак, щоб переконатися, що ми зібрали їх усі, давайте усі разом їх порахуємо. One, two, three…
Гра «Назви колір»
Teacher: Які ж різнобарвні яєчка. Банні, а ти знаєш якого кольору твої яєчка?
Bunny: Ні, нажаль, не знаю. А можливо ви мені допоможете?
Teacher: Дітки, допоможемо кролику назвати кольори яєчок? Yes or Nо?
Children: Діти відповідають Yes та називають кольори яєць, які показує педагог.
ІІІ. Заключна частина
Підведення підсумків заняття.
Teacher: Well done! Підходить кінець нашого заняття. Яєчка ми зібрали, усі молодці. Давайте ж повернемо Великодній кошик для нашого любого Банні і проведемо його в дорогу. Йому дуже сподобалося з вами грати, але він мусить стрибати додому. Давайте скажемо йому: «Good bye».
Children: Good bye. Bye-bye.
Good bye. Bye-bye.
Good bye. Bye-bye.
Teacher: Thank you for your work. See you soon. Good-bye! And Happy Easter!!!